Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

21271.

Rufpreis:
1 400 HUF

21272.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21274.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hegedűs Kálmán: Komédia. Bp., 1914, Szerzői, (Tolnai-ny.), 238+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21275.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21276.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zola, Emile: Madeleine Férat. Fordította: Pongrácz Árpád. Bp., 1920. Világirodalom Kiadóvállalat. Világirodalom könyvtár 6. kötet. 201p.+8p. Félvászon kötésben
21277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.
21278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Don Juan. Forró Pál és Szini Gyula fordítása. In: Szerelmes századok. Gara Zoltán rajzaival. 1925, Nova. Kiadói félvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
21279.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1933, Genius, kopott egészvászon kötés.
21280.

Rufpreis:
1 600 HUF

21281.

Rufpreis:
1 400 HUF

21282.

Rufpreis:
1 600 HUF

21283.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF