Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

21220.

Rufpreis:
800 HUF

21221.

Rufpreis:
1 000 HUF

21222.

Rufpreis:
1 400 HUF

21223.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21224.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21226.

Rufpreis:
2 000 HUF

21227.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21228.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Tárkány Szűcs Ernő:  A jószágok égetett tulajdonjegyei Magyarországon. (Dedikált.) Budapest, 1966. (Akadémiai Nyomda.) [187]-199 + [1] p.; [359]-410 p. Egyetlen kötetkiadás. Dedikált: "Pistának a régi barátsággal: Tárkány Szűcs Ernő." Oldalszámozáson belül gazdag illusztrációs anyaggal. (Különlenyomat az Ethnographia 1965. évi 2-3. számaiból.) Prov.: Vincze István (1922-1982) néprajztudós, főként a szőlészet-borászat hazai néprajzát kutatta. Fűzve, feliratozott kiadói borítóban. Jó példány.
21229.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond:  Magyarosan. Kend a pap? (Egyfelvonásos színművek.) Budapest, [1928 körül]. Légrády Testvérek (ny.) 59 + [1] p. Móricz Zsigmond "Magyarosan", illette "Kend a pap?" című egyfelvonásos színműveit 1911-ben tűzte műsorra a Nemzeti Színház. A két Móricz-egyfelvonásos még a premier évében, 1911-ben megjelent a Nyugat gyűjteményes drámakötetében, majd a kiadó 1913-tól "Szerelem" sorozatcímű füzetekben adta közre a szerző rövid drámáit. A sorozat 1918 után átkerült a Légrády Testvérek kiadóhoz. Példányunk az ötödik kiadásból való. (Szerelem - Móricz Zsigmond egyfelvonásosai. III. füzet.) Fűzve, Végh Gusztáv grafikusművész színes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
21230.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bp., Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. kopottas állapotban.
21231.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF