Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben Erotikus
21088.

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben
Erotikus

Rufpreis:
1 200 HUF

Bogáti Péter: Az ágasvári csata. Vidám, kalandos történet. Bp., 1961, Móra. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötésben, borítón kisebb sérülésekkel.
21089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Közlekedésgazdaságtan I-II. kötet. Kézirat. Szerk.: Dr. Kádas Kálmán. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
21090.

Rufpreis:
2 800 HUF

Várnai Zseni: Katonafiamnak! Révész Béla bevezetőjével. Bp., 1914, Népszava, 64 p. Első kiadás. A szerző első megjelent műve. Korabeli egészvászon-kötésben.
21091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karikó János földmíves népköltő válogatott versei. Bp., 1904, Krammer és Erhardt. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21092.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sankó M. Sándor: Rimbatás. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kasza Gábor fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
21093.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Dezső: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., Révai. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ifj. Zulawski Andor: Írás Adyról. Bp., Renaissance. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21095.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Physiologus. A Zsámboki-kódex állatábrázolásaival. Bp., Helikon. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
21096.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kossuth Lajos válogatott munkái. Összeáll. és bevezetéssel ellátta: Kossuth Ferenc. Remekírók Képes Könyvtára 10. köt. Bp., é.n. (cca 1900), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), VIII+424 p.+ 9 t. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
21098.

Rufpreis:
2 000 HUF
32

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. (Bp.), 1937. K. M. Egyetemi Nyomda, 413+1 p.+18 t. Egyetlen kiadás. Trócsányi Zoltán (1886-1971) nyelvész, irodalomtörténész, műfordító. Számos művelődéstörténeti munka szerzője. A tartalomból: Régi magyar élet: Utazások a régi Magyarországon -- Az áldott krumpli -- A magyar bor dicsérete -- Biedermeier illemtan -- Biedermeier báli éjtszaka -- Sorscsapások: Ég a város, ég a ház -- Pestis és kolera -- A koldulás története -- Magyar könyv és nyelv: A könyv sorsa Magyarországon -- A sziklafaltól a mammut-hírlapig -- Régi írások és falusi levelek -- Tollszárak, pipák és egyéb ereklyék. Kiadói félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
21100.

Rufpreis:
2 400 HUF

Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Bp., 1985, Magvető, 487+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova, 78 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21101.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF