Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Voss Richárd: Léghajón az Északi sarkhoz. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny (Beer E. és Társa-ny.), 148+(4) p. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kopottas borítóval, helyeként kissé foltos lapokkal, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel (Thomay Béla).
21063.

Rufpreis:
2 400 HUF

21064.

Rufpreis:
2 400 HUF

Farkas Emőd: Diákhősök 48-ban. Regényes történet a szabadságharcból. A tanuló ifjuság számára írta - - . Bp., é.n. (cca 1910), Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 176 p. Belloni László egészoldalas illusztrációival. Átkötött egészvászon-kötés, a címkép és a címlap foltos, firkált, foltos lapokkal.
21065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Dezső emlékkönyv. Összeáll., bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Szőcs Zoltán. Bp., 1953, Szabó Dezső Emléktársaság, 220+(4) p. Kiadói papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
21066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór: Népvilág. Elbeszélések. Jókai Mór összes művei XVI. köt. Nemzeti Kiadás. Bp., 1894, Révai, 4+263+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
21067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goethe: Faust. Ford.: Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Ford.: Csengeri János. Goethe Drámai Műveiből. Bp.,(1908.),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 328 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval.
21068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olajos A. Elréd: G. K. Chesterton. Pannonhalmi Füzetek 35 sz. Bp., 1943.,(Pécs, Dunántúl-ny.),1 t.+ 191+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel.
21069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Church, Alfred [John]: Elbeszélések a görög tragikus költőkből. Angolból ford. és jegyzetekkel kísérte: Névy László. Bp., 1882, Franklin-Társulat, 206+(2) p.+ 4 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
21070.

Rufpreis:
2 000 HUF

László Lajos: Könyörgés a HONTALANOK-ért. A szerző, László Lajos (1925-2009) író, újságíró, szociográfus által dedikált példány. Szekszárd, 1993, Babits, 216 p. Kiadói papírkötés.
21071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tompa Mihály legujabb költeményei. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv, 8+215 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal. Benne: 1894 Jutalomkönyv bejegyzéssel, Sepsiszentgyörgy, az iskolai igazgatójának (Nagy) aláírásával, dátumozva.
21072.

Tompa Mihály legujabb költeményei. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv, 8+215 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Benne: 1894 Jutalomkönyv bejegyzéssel, Sepsiszentgyörgy, az iskolai igazgatójának (Nagy) aláírásával, dátumozva.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Díszítő Írás Kátéja. Miéert tanuljuk és hol alkalmazzuk a díszítő írást? Szerk.: Luttor Ignác. Bp., ,Ifj. Kellner Ernő-ny., 20 p. Kiadói papírkötés.
21073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brian L. Weiss: Életek, mesterek. 1992, Édesvíz, papírkötés, jó állapotban.
21074.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF