Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

20997.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fekete István: Vuk. Állatregény. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1967, Móra, 87+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
20998.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval
20999.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra, 452+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21000.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Csutora. (Kutya-regény.) Székely-Kovács Olga rajzaival. (Bp.), é.n. (cca 1926-1930), Kazinczy, 246+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült címlappal.
21001.

Rufpreis:
3 000 HUF

21002.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár 108-112. Bp., [1912.], Athenaeum, 191 p. 2. kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, a címlap felső részén hiánnyal, javított címlappal.
21003.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babits Mihály: Versenyt az esztendőkkel! Új költemények (1928-1933) (Bp.), 1933., Nyugat, (Révai-ny.) 128 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
21004.

Rufpreis:
2 800 HUF

Móra Ferenc: Parasztjaim. Bp., 1935., Révai, 2+287+2 p. A borító Zádor István (1882-1963) grafikus, festőművész munkája. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt. foltos borítóval.
21005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wass Albert: Vérben és viharban. Nemzeti Könyvtár 91-92. sz. Bp., 1943., Stádium, 128 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, a füzet elvált a könyvtesttől, a címlap és az utolsó lap sérült.
21006.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osvát Ernő összes írásai. Sajtó alá rendezte: Osvát Kálmán. Bp., 1943, Nyugat, (Hungária-ny.), 267 p. Kiadói papírkötés.
21007.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vályi Nagy Géza: Fáj ma élni. Versek. Bp.,[1926.],Arany János, 92+2 p. Kiadói papírkötés.
21008.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF