Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3351541
20997
493
3385152
20998
493
4800
Fekete István: Vuk. Állatregény. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1967, Móra, 87+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. 3383315
20999
493
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval
3379746
21000
493
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra, 452+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. 3385576
21001
493
Márai Sándor: Csutora. (Kutya-regény.) Székely-Kovács Olga rajzaival. (Bp.), é.n. (cca 1926-1930), Kazinczy, 246+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült címlappal.
3385558
21002
493
3385818
21003
493
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár 108-112. Bp., [1912.], Athenaeum, 191 p. 2. kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, a címlap felső részén hiánnyal, javított címlappal.
3385147
21004
493
Babits Mihály: Versenyt az esztendőkkel! Új költemények (1928-1933) (Bp.), 1933., Nyugat, (Révai-ny.) 128 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
3385198
21005
493
Móra Ferenc: Parasztjaim. Bp., 1935., Révai, 2+287+2 p. A borító Zádor István (1882-1963) grafikus, festőművész munkája. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt. foltos borítóval. 3385072
21006
493
Wass Albert: Vérben és viharban. Nemzeti Könyvtár 91-92. sz. Bp., 1943., Stádium, 128 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, a füzet elvált a könyvtesttől, a címlap és az utolsó lap sérült. 3385388
21007
493
Osvát Ernő összes írásai. Sajtó alá rendezte: Osvát Kálmán. Bp., 1943, Nyugat, (Hungária-ny.), 267 p. Kiadói papírkötés. 3385379
21008
493
Vályi Nagy Géza: Fáj ma élni. Versek. Bp.,[1926.],Arany János, 92+2 p. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF