Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

J. C. Furnas: Így él Amerika. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én,Béta, 204 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
21127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bezerédy Amália: Flóri könyve. Szekszárd,[1987.], Tolna Megyei Könyvtár és az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Hasonmás kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
21128.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai, 430 p. Kiadói egészvászon kötés, laza, kissé sérült fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, bélyegzésekkel.
21129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fényszülte képek. Tudomány - technika - művészet. A fotográfiai innováció és művészet kapcsolata Magyarországon, 1839-2001. / Párhuzamos monológok - kortárs magyar zene cimbalomra. Előadja Szakály Ágnes. A szellemi tulajdon világnapja - április 26. [Bp.], 2002, Magyar Szabadalmi Hivatal. 2 CD, bontatlanok.
21130.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Szemelvények P. Vergilius Maro Aeneiséből. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta: Márkus Jenő. Bp]., én., [Szent István-Társulat], 2-257+1 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
21131.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fáy András szépirodalmi összes munkái VI. köt.: A régi pénzek, vagy az erdélyiek Magyarországban, A közös ház, A hasznosi kincs-keresés. Pest, 1844., Geibel Károly, 239 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, régi gyűjteményi bélyegzéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
21132.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

21133.

Rufpreis:
800 HUF

1939 Pannonia V. évf. 4. sz. 1939. okt. - dec. Szerk.: Halasy-Nagy József. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Tanácsa, 313-416 p. Kiadói papírkötés.
21134.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jozef Horák: Tárnák mélyén. 1956, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó, kissé hajlott egészvászon kötés, kissé szakadt papír védőborítóval.
21136.

Rufpreis:
1 800 HUF

J. Werner Gitt: Logosz vagy káosz. 1985, Evangéliumi, papírkötés, jó állapotban.
21137.

Rufpreis:
1 800 HUF

Walter Lübeck: A pénz taója. Édesvíz, é.n., kiadói papírkötés.
21138.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Petőfi Irodalmi Múzeum évkönyve 8. 1969-70. Szerk.: Baróti Dezső. Bp., 1969, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 700 példányban.
21139.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF