Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3384851
21102
493
Azok a nyolcvanas, kilencvenes évek. Szalay Zoltán fotóalbuma, Parti Nagy Lajos képmelléírásaival. Bp., 2021, Kossuth, 143+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3384659
21103
493
Siemers Ilona: Wass-kor. Írta: - - (szül. gr. czegei Wass.) Marosvásárhely,1999,Mentor, 178 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3384990
21104
493
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. A borító Byssz Róbert (1893-1961) munkája. Bp.,é.n. Genius, 318 p.; 328 p.;321 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítókkal.
3383207
21105
493
Derű. Szécsi Ferenc válogatott munkái I-III. Gyoma, 1912, Kner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
3383237
21106
493
J. F. Cooper 5 műve: Az utolsó mohikán, Bőrharisnya, Vadölő, Nyomkereső, A préri. Bp.,1973-1976., Móra. Kiadói papírkötések és kiadói félvászon-kötés. 3385435
21107
493
Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísréte: Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 396 p. Teljes kiadás. VII. kötet. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
3383234
21108
493
Karl May 7 műve: Winnetou 1-4. köt., A medveölő fia, Az ezüst-tó kincse, A sivatag szelleme. Bp., 1973-1976., Móra. Kiadói papírkötések. 3359046
21109
493
Omid Scobie - Carolyn Durand: A szabadság nyomában. Harry és Meghan egy modern királyi család. Bp.,2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3384971
21110
493
Dánielné Lengyel Laura: Rhédey Claudina. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. 3384977
21111
493
Mihail Solohov: Csendes Don. Fordította Makai Imre. Bp., 1965., Magyar Helikon, 1554+4 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Számozott (1111./2100) példány. 3381993
21112
493
Bánáti Ágnes - Sándor Dénes: A száz esztendős Athenaeum 1868-1968. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Számozott (415/4000) példány! + 1985 Athenaeum határidőnapló, kitöltetlen, nylon-kötésben.
3381540
21113
493
Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, számos fekete-fehér illusztrációval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF