Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Azok a nyolcvanas, kilencvenes évek. Szalay Zoltán fotóalbuma, Parti Nagy Lajos képmelléírásaival. Bp., 2021, Kossuth, 143+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21102.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Siemers Ilona: Wass-kor. Írta: - - (szül. gr. czegei Wass.) Marosvásárhely,1999,Mentor, 178 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21103.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. A borító Byssz Róbert (1893-1961) munkája. Bp.,é.n. Genius, 318 p.; 328 p.;321 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítókkal.
21104.

Rufpreis:
2 400 HUF

Derű. Szécsi Ferenc válogatott munkái I-III. Gyoma, 1912, Kner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21105.

Rufpreis:
2 000 HUF

J. F. Cooper 5 műve: Az utolsó mohikán, Bőrharisnya, Vadölő, Nyomkereső, A préri. Bp.,1973-1976., Móra. Kiadói papírkötések és kiadói félvászon-kötés.
21106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísréte: Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 396 p. Teljes kiadás. VII. kötet. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
21107.

Rufpreis:
2 400 HUF

Karl May 7 műve: Winnetou 1-4. köt., A medveölő fia, Az ezüst-tó kincse, A sivatag szelleme. Bp., 1973-1976., Móra. Kiadói papírkötések.
21108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Omid Scobie - Carolyn Durand: A szabadság nyomában. Harry és Meghan egy modern királyi család. Bp.,2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dánielné Lengyel Laura: Rhédey Claudina. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
21110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihail Solohov: Csendes Don. Fordította Makai Imre. Bp., 1965., Magyar Helikon, 1554+4 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Számozott (1111./2100) példány.
21111.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bánáti Ágnes - Sándor Dénes: A száz esztendős Athenaeum 1868-1968. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Számozott (415/4000) példány! + 1985 Athenaeum határidőnapló, kitöltetlen, nylon-kötésben.
21112.

Rufpreis:
1 800 HUF

Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, számos fekete-fehér illusztrációval.
21113.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF