Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Tabák András: Három magyar pikareszk. DEDIKÁLT! Bp., 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Irodalmi Kincsek. Bp., é.n. (cca 1900), Athenaeum, 1 t.+ 227+(1) p. A címlap illusztrációja Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal.
21036.

Rufpreis:
1 800 HUF

Demeter József: Suszteráj. Novellák. A szerző által dedikált példány. Kecskemét, 2001, magánkiadás, 165+(3) p. Kiadói papírkötés.
21041.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó László: A modern újságírás. [Bp., 1916.], Dick Manó, (Nap-ny.), 221+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült címlappal. Felvágatlan lapokkal.
21042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Máthé Lilla: Asszonysors... DEDIKÁLT! [Bp., 1941], Athenaeum, 186 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
21043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az örök Don Juan. Négy évszázad drámái. 805. számozott példány, 599p. 1968, Magyar Helikon. Egészbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21044.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bodor Aladár: Töredelem. Ujabb versek. DEDIKÁT! Bp., 1925, "Stádium",(Szeghalom, Tóth és Mező-ny.), 100+4 p. Átkötött félvászon-kötésben.
21045.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany János: The Death of King Buda. A Hungarian epic poem. By János Arany. Rendered into English verse by Watson kirkconnell. In collaboration with Lulu Putnik Payerle. ALÁÍRT! With a foreword by Géza Voinovich, secretery general of the Hungarian Academy, and notes by Dr. Árpád Berczik of the University of Budapest. Cleveland, 1936., Benjamin Franklin Bibliophile Society, XVIII+159 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Az egyik fordító, Lulu Putnik Payerle, bácskai Payerle Béláné (sz. Putnik Lulu) aláírásával! Valamint az eredetileg újvidéki, majd kanadai magyar Payerle-család egy tagjának ajándékozási soraival. "Remember October 23 1956. "American Hungarian Federation" emlékbélyeggel.
21046.

Arany János: The Death of King Buda. A Hungarian epic poem. By János Arany. Rendered into English verse by Watson kirkconnell. In collaboration with Lulu Putnik Payerle. ALÁÍRT! With a foreword by Géza Voinovich, secretery general of the Hungarian Academy, and notes by Dr. Árpád Berczik of the University of Budapest. Cleveland, 1936., Benjamin Franklin Bibliophile Society, XVIII+159 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

Az egyik fordító, Lulu Putnik Payerle, bácskai Payerle Béláné (sz. Putnik Lulu) aláírásával! Valamint az eredetileg újvidéki, majd kanadai magyar Payerle-család egy tagjának ajándékozási soraival. "Remember October 23 1956. "American Hungarian Federation" emlékbélyeggel.

Rufpreis:
2 400 HUF

21047.

Rufpreis:
1 000 HUF

21048.

Rufpreis:
1 600 HUF

21049.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mészöly Miklós: Jelentés öt egérről. Bp., 1967, Magvető, 294+1 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21050.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF