Tandori Dezső: Még így sem. Bp., 1978, Magvető. 324 p. Védőborító- és előzéktervező: Maurer Dóra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1907-1928 Ranschburg Gusztáv könyvkereskedő 2 db árjegyzéke: Ranschburg Gusztáv antiquariumának 77. sz. jegyzéke. Könyvjegyzék XIII. évf. 77. sz. 1907. + Ranschburg Gusztáv antiquar könyvkereskedésének 120. sz. antiquar könyvárjegyzéke. Bibliotheca Hungarica VI. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, az egyik szétvált tűzéssel, szamárfüles lapokkal.
Lebon, Gusztáv: Vélemény és hit. Ford.: Arányi István. Kultura és Tudomány. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen apró sérüléssel. Papírborítóval együtt rendkívül ritka!
Kiss József: Ünnepnapok. Cserna Károly rajzaival. Bp.,1888,Révai. Első kiadás 127p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal,
Riskó Géza: Bingo, Benkó! Tengerentúli riport. Benkó Sándor (1940-2015) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas zenész, klarinétos, a Benkó Dixieland Band alapítója által aláírt példány! Bp., 1985, Idegenforgalmi Propaganda Vállalat, 164+(20) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Ács Margit: Csak víz és levegő. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, műkritikus által dedikált példány. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó, 228+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. A szerző, Vadas Zsuzsa (1934- ) Prima Primissima díjas újságíró által dedikált példány. Bp., 2007, Sanoma, 303 p. Kiadói papírkötés.
László Lajos: Tigrismosoly. A szerző, László Lajos (1925-2009) író, újságíró, szociográfus által dedikált példány. Szekszárd, 1990, Babits, 284 p. Kiadói papírkötés.