Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Kiss József: Postajárattan. I. rész. Postairányítás. Bp., é.n. Országos Postás Zene- és Kulturegyesület. 64p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval
21021.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tandori Dezső: Még így sem. Bp., 1978, Magvető. 324 p. Védőborító- és előzéktervező: Maurer Dóra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
21022.

Rufpreis:
2 000 HUF

Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Arad, 1919, Löwy barátai, 3-143 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, javított borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.
21023.

Rufpreis:
2 000 HUF

1907-1928 Ranschburg Gusztáv könyvkereskedő 2 db árjegyzéke: Ranschburg Gusztáv antiquariumának 77. sz. jegyzéke. Könyvjegyzék XIII. évf. 77. sz. 1907. + Ranschburg Gusztáv antiquar könyvkereskedésének 120. sz. antiquar könyvárjegyzéke. Bibliotheca Hungarica VI. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, az egyik szétvált tűzéssel, szamárfüles lapokkal.
21024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebon, Gusztáv: Vélemény és hit. Ford.: Arányi István. Kultura és Tudomány. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen apró sérüléssel. Papírborítóval együtt rendkívül ritka!
21025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely János: Képes krónika. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21026.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss József: Ünnepnapok. Cserna Károly rajzaival. Bp.,1888,Révai. Első kiadás 127p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal,
21027.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hungarian Top 10. [Bp., 2015.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
21028.

Rufpreis:
2 400 HUF

Riskó Géza: Bingo, Benkó! Tengerentúli riport. Benkó Sándor (1940-2015) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas zenész, klarinétos, a Benkó Dixieland Band alapítója által aláírt példány! Bp., 1985, Idegenforgalmi Propaganda Vállalat, 164+(20) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ács Margit: Csak víz és levegő. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, műkritikus által dedikált példány. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó, 228+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21030.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. A szerző, Vadas Zsuzsa (1934- ) Prima Primissima díjas újságíró által dedikált példány. Bp., 2007, Sanoma, 303 p. Kiadói papírkötés.
21031.

Rufpreis:
2 000 HUF

László Lajos: Tigrismosoly. A szerző, László Lajos (1925-2009) író, újságíró, szociográfus által dedikált példány. Szekszárd, 1990, Babits, 284 p. Kiadói papírkötés.
21032.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF