Csiky Gergely: Görög-római mythologia. Összáll. - -. A szöveg közé nyomott képekkel. Bp.,1891, Franklin, 232 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt, foltos lapokkal, néhány sérült lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
Supka Géza: Az átkozott asszony. Nádasdy Ferencné, Bathory Erzsébet bűnügye. A periratok felhasználásával. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad,[1941], Grafika, 71 p. Kiadói félvászon-kötés,
Tabéry Géza: A csucsai kastély. Emlékezés a Költő hitvesére és egy költő-miniszterre. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad, én., Grafika-ny., 72 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
Hunfalvy Pál: Tanulmányok. Hunfalvy Pál összegyűjtött munkái. I. köt. Bp., 1873., Ráth Mór, IX+2+368 p. Első kiadás. Kiadói kissé sérült papírborítóval
Deme László: Budapest díszvilágítása (1989-2009). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Colorcom Media. Kiadói kartonált papírkötés, címoldalon tűzött névjegykártyákkal.