Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
21009.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koltai Virgil: Tükördarabok. Képek a diákéletből. Bp.,én.,(Márkus Samu-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylap a kötéstáblához ragadt.
21010.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiky Gergely: Görög-római mythologia. Összáll. - -. A szöveg közé nyomott képekkel. Bp.,1891, Franklin, 232 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt, foltos lapokkal, néhány sérült lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
21011.

Rufpreis:
2 400 HUF

Supka Géza: Az átkozott asszony. Nádasdy Ferencné, Bathory Erzsébet bűnügye. A periratok felhasználásával. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad,[1941], Grafika, 71 p. Kiadói félvászon-kötés,
21012.

Rufpreis:
2 400 HUF

Juristowski Miklós: Borország Bp., 1936. Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. 127p. Kiadói sérült vászonkötésben
21013.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kolligátum: Kaffka Margit: Utólszor a lyrán Bp., é.n. Athenaeum. ; Gyóni Géza, Az élet szeretője (dedikált?), Kosztolányi Dezső: Mák 1920 Tevan. Félvászon kötésben
21014.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Elek: Pesti históriák. Bp., 1920, Athenaeum. Kiadói papírkötésben 192p. Borító sarka ragasztott
21015.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tabéry Géza: A csucsai kastély. Emlékezés a Költő hitvesére és egy költő-miniszterre. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad, én., Grafika-ny., 72 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
21016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hunfalvy Pál: Tanulmányok. Hunfalvy Pál összegyűjtött munkái. I. köt. Bp., 1873., Ráth Mór, IX+2+368 p. Első kiadás. Kiadói kissé sérült papírborítóval
21017.

Rufpreis:
2 400 HUF

Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1920, Táltos.128p. Kiadói kartonált papírkötésben, hátsó borítón folt, egyébként szép állapot
21018.

Rufpreis:
2 800 HUF

Deme László: Budapest díszvilágítása (1989-2009). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Colorcom Media. Kiadói kartonált papírkötés, címoldalon tűzött névjegykártyákkal.
21019.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szana Tamás: Magyar költők szerelmei. Bp., 1887, Hornyánszky Viktor, 4+183+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
21020.

Szana Tamás: Magyar költők szerelmei. Bp., 1887, Hornyánszky Viktor,
4+183+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF