Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3379029
21075
493
2200
Szepes Mária: Katarzis (Corinna regénye) - A Jasper család szégyene. Bp., 1999, Édesvíz, papírkötés. 3384684
21076
493
Petőfi Sándor költeményei. Millenniumi olcsó kiadás. Bp.,1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval. Benne: 1896 Jutalomkönyv bejegyzéssel, Sepsiszentgyörgy, az iskolai igazgatójának (Nagy) aláírásával, dátumozva. 3367227
21078
493
Réz András: Válogatott szorongásaim. DEDIKÁLT! Bp.,2003., Ulpius - Réz és Tsa. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
3367228
21079
493
Nemes László: Menekülők. DEDIKÁLT! Bp., 1987, Háttér. Kiadói papírkötés.
3367209
21080
493
Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3354718
21081
493
Füveskert. Szerk.: Tollas Tibor. Bécs, 1958., Nemzetőr, 160 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. "Remember October 23 1956. "American Hungarian Federation" emlékbélyeggel."
2224448
21082
493
Selecta Latini sermonis exempla e scriptoribus probatissimis excerpta in usum secundae humanitatis scholae per Regnum Hungariae et Provinciarum Adnexarum. Budae, 1851., Typis Regiae Universitatis Hungaricae,XIV+338 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon kis lyukkal. 3380253
21083
493
Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. 3380246
21084
493
Ádám György: A megismerés csapdái. Gyorsuló Idő. Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés.
3382162
21085
493
Mayne Reid, [Thomas]: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta (ford.): Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1930], Révai, 178+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. 3385415
21086
493
Józan Miklós: Aratás. (Írások könyve.) Írta és gyüjtögette: - - . A szerző, Józan Miklós (1869-1946) unitárius lelkész, erdélyi magyar unitárius püspök (1941-től haláláig), költő, műfordító által dedikált példány. Kolozsvár, [1942], Minerva, 1 (címkép) t.+ 477 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, javított borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány lapszéli sérüléssel.
3367796
21087
493
John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó Kiadói papírkötés. 347p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF