Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Szepes Mária: Katarzis (Corinna regénye) - A Jasper család szégyene. Bp., 1999, Édesvíz, papírkötés.
21075.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Petőfi Sándor költeményei. Millenniumi olcsó kiadás. Bp.,1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval. Benne: 1896 Jutalomkönyv bejegyzéssel, Sepsiszentgyörgy, az iskolai igazgatójának (Nagy) aláírásával, dátumozva.
21076.

Petőfi Sándor költeményei. Millenniumi olcsó kiadás. Bp.,1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
Benne: 1896 Jutalomkönyv bejegyzéssel, Sepsiszentgyörgy, az iskolai igazgatójának (Nagy) aláírásával, dátumozva.

Rufpreis:
2 400 HUF

Réz András: Válogatott szorongásaim. DEDIKÁLT! Bp.,2003., Ulpius - Réz és Tsa. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
21078.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemes László: Menekülők. DEDIKÁLT! Bp., 1987, Háttér. Kiadói papírkötés.
21079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21080.

Rufpreis:
1 600 HUF

Füveskert. Szerk.: Tollas Tibor. Bécs, 1958., Nemzetőr, 160 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. "Remember October 23 1956. "American Hungarian Federation" emlékbélyeggel."
21081.

Rufpreis:
1 600 HUF

Selecta Latini sermonis exempla e scriptoribus probatissimis excerpta in usum secundae humanitatis scholae per Regnum Hungariae et Provinciarum Adnexarum. Budae, 1851., Typis Regiae Universitatis Hungaricae,XIV+338 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon kis lyukkal.
21082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
21083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ádám György: A megismerés csapdái. Gyorsuló Idő. Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés.
21084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mayne Reid, [Thomas]: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta (ford.): Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1930], Révai, 178+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Józan Miklós: Aratás. (Írások könyve.) Írta és gyüjtögette: - - . A szerző, Józan Miklós (1869-1946) unitárius lelkész, erdélyi magyar unitárius püspök (1941-től haláláig), költő, műfordító által dedikált példány. Kolozsvár, [1942], Minerva, 1 (címkép) t.+ 477 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, javított borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány lapszéli sérüléssel.
21086.

Rufpreis:
2 400 HUF

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó Kiadói papírkötés. 347p.
21087.

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó
Kiadói papírkötés. 347p.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF