Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Salvador de Madariaga: Elysiumi mezők. Ford.: G. Beke Margit. Kőhalmi Béla elsőzavával. Bp.,[1938.],Századunk, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
21051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bibó Lajos: A föld fia. I. köt. Regény. A szerző, Bibó Lajos (1890-1972) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,én., Stádium, 245 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sophokles: Oidipus Király. Oidipus Kolonosban. Ford. és bev. Babits Mihály. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp., 1942., Parthenon, 4+218+2 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula összegyűjtött versei. Bp., 1940, Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
21054.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Croiset Maurice: A görög eposz története. Ford.: Kempf József. Bp., 1897., MTA, XLVIII+352 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos elülső szennylappal, ceruzás aláhúzásokkal.
21055.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1935-1936 Wien, Herder Bücher 2 német nyelvű könyvárjegyzéke. + cca 1930 Insel Bücherei 2 német nyelvű könyvárjegyzéke.
21056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin, 208 o. Kiadói papírkötés.
21057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
21058.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Marék Antal: A Felvidék, Erdély és a Délvidék irodalma. A Közművelődés Könyvei. Bp., 1942., Országos Közművelődési Szövetség, 62+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Doyle, Arthur Conan: Napoleon. Egy francia nemes följegyzései. Regény. Ford.: Rózsa Géza. Hozzákötve: Gréville, Henry: Egy régi háztartás. Regény. Fordították: Novelly Riza. Bp.,1911-én., Singer és Wolfner, 157+3;+160 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a táblákon hiánnyal.
21060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Asperján György: Vetkőzzünk meztelenre! Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péterffy Ida: Zenei mozaikok. Szabó Vladimir rajzaival. Bp., 1948, Magyar Kórus, 261+(1) p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
21062.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF