Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3363411
21182
493
Möller János: Az Europai Manufaktúrák' és Fábrikák Mesterség Míveik. ÁKV Reprint sorozata. Bp., 1984., ÁKV. 1818-as pedagógiai kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. 469p.
3367924
21183
493
Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p.Modern vászonkötésben
3367927
21184
493
3367925
21185
493
Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
3367932
21186
493
B. Eötvös József beszédei. I. köt. Bp., 1884, Ráth Mór, IV+459 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félbőr kötésben, kis kopással
3367935
21187
493
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
3367940
21188
493
Eötvös József: B[áró] Eötvös József költeményei. Budapest, [1890]. Ráth Mór (Prochaska Károly ny., Bécs). [4] + 92 + VIII p. Keretdíszes oldalakkal, oldalszámozáson belül három szövegközti illusztrációval. Díszesen aranyozott, illusztrált, festett, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel, kis kopással
3352593
21189
493
Paeli Suutari: A Suutari-levelek. Titkos levelek a párválasztásról és a szerelemről. Bp., 2005, Suutari. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3352570
21190
493
4600
Dale, Cyndi: Kundalini. Isteni energia, isteni élet. H.n., Roland Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3351728
21191
493
Géczi János Mátis Lívia (szerk.) Vadnarancsok - Négy élettörténet-rekonstrukció: Berta, Tibor, Juli, Józsi (Egykötetes kiadás) Bp., 1982. Szépirodalmi. Dedikált . 341 p 6. Kiadói vászonkötés, papír vőbőborítóval
3351710
21192
493
Szirmay László: Atom és kémia - Elindultam Eger városából Bp., 2010. Papirusz Hungarovox. 172p + 14 képek. Kiadói kartonált papírkötésben. Dedikált
3348865
21193
493
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp.,(1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült illusztrált papír védőborítóban, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF