Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Möller János: Az Europai Manufaktúrák' és Fábrikák Mesterség Míveik. ÁKV Reprint sorozata. Bp., 1984., ÁKV. 1818-as pedagógiai kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés. 469p.
21182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p.Modern vászonkötésben
21183.

Rufpreis:
3 000 HUF

21184.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
21185.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Eötvös József beszédei. I. köt. Bp., 1884, Ráth Mór, IV+459 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félbőr kötésben, kis kopással
21186.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
21187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eötvös József: B[áró] Eötvös József költeményei. Budapest, [1890]. Ráth Mór (Prochaska Károly ny., Bécs). [4] + 92 + VIII p. Keretdíszes oldalakkal, oldalszámozáson belül három szövegközti illusztrációval. Díszesen aranyozott, illusztrált, festett, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel, kis kopással
21188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paeli Suutari: A Suutari-levelek. Titkos levelek a párválasztásról és a szerelemről. Bp., 2005, Suutari. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21189.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dale, Cyndi: Kundalini. Isteni energia, isteni élet. H.n., Roland Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21190.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Géczi János Mátis Lívia (szerk.) Vadnarancsok - Négy élettörténet-rekonstrukció: Berta, Tibor, Juli, Józsi (Egykötetes kiadás) Bp., 1982. Szépirodalmi. Dedikált. 341 p 6. Kiadói vászonkötés, papír vőbőborítóval
21191.

Géczi János Mátis Lívia (szerk.) Vadnarancsok - Négy élettörténet-rekonstrukció: Berta, Tibor, Juli, Józsi (Egykötetes kiadás)
Bp., 1982. Szépirodalmi. Dedikált. 341 p 6. Kiadói vászonkötés, papír vőbőborítóval

Rufpreis:
2 000 HUF

Szirmay László: Atom és kémia - Elindultam Eger városából Bp., 2010. Papirusz Hungarovox. 172p + 14 képek. Kiadói kartonált papírkötésben. Dedikált
21192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp.,(1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült illusztrált papír védőborítóban,
21193.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF