Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Vivekachundamani. A megkülönböztetés drágaköve. India klasszikus jnana-yóga tankönyve. Ford.: Hetényi Ernő. H.n., é.n., k.n., 114 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos.
21165.

Rufpreis:
1 800 HUF

21166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heltai Jenő: A tündérlaki lányok. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 183+(1) p. Első kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.
21167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. (Könyvbarátok Kis Könyvei VI. évf. 2. sz.) Bp., [1937], Magyar Könyvbarátok (K. M. Egyetemi Ny.), 229+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czigány György: 80 nyár. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
21169.

Rufpreis:
1 400 HUF

Czakó Gábor - Juhász Zoltán: Beljebb a magyar észjárásba. Az egyik szerző, Juhász Zoltán ALÁÍRT példány! Bp., 2010,Gelbert-ny. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
21170.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, szabálymagyarázatok, taktikai megoldások. Összeáll.: - -. Bp., 1956, Sport, 248 p.+1 (nemzetközi jelző lobogók, kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21171.

Rufpreis:
1 800 HUF

Malonyay Dezső: A Csák nemzetség. Regény. Universális Könyvtár. Bp.,én. [191?],Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Ignác-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
21172.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21173.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
21174.

Rufpreis:
1 400 HUF

Flaubert, Gustave: Három mese. Bp., 1965. Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, egészbőr kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
21175.

Rufpreis:
1 400 HUF

Újváry Zoltán: Népszokás és népköltészet. Válogatott tanulmányok. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Költeményei 35. Debrecen, 1980.,(Alföldi-ny.) Kiadói papírkötés, kissé sérült DEDIKÁLT
21180.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF