Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Lesták Emma: Arany János "Toldi"-ja és Sládkovic András "Detvan-a. Bp., 1939, szerzői. 39 p. Kiadói papírkötés, borítón kisebb szakadással és apró foltokkal.
20555.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az énekek éneke. Szent Jeromos latin fordításban. Kerényi Károly bevezetésével és párhuzamos magyar szövegével. Canticum Canticorum. Quod Latine Vertit Sanctus Eusebius Hieronymus. Bp., 1941, Officina, 4+43+5 p. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, dombornyomásos, illusztrált elülső kötéstáblával, ex libris-szel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
20556.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ovidius: A szerelem művészete. (Ars Amatoria.) Ford.: Gergely Endre. Ampelos-Könyvek 11. Debrecen, 1943, Pannonia-ny., 85+1 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé foltos kissé kopott borítóval.
20557.

Rufpreis:
2 800 HUF

20558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hegedűs Kálmán: Komédia. Bp., 1914, Szerzői, (Tolnai-ny.), 238+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orbók Attila: Így beszélj hazádról! Témák, adatok, feljegyzések és társalgási ötletek gyűjteménye, jó magyaroknak - a magyarokról. Bp., [1942], Singer és Wolfner, 128 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított borítóval.
20560.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth János: Petőfi Sándor. A borító Jeges Ernő munkája. Bp., 1926., Pallas. Felvágatlan lapokkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
20561.

Rufpreis:
1 600 HUF

Knighton Károly: Egy vén tengerész elbeszélései. A magyar ifjúság könyvesháza 33. füzet. Bp. - Pozsony,[1890],Stampfel Károly, (Pozsony, Wigand F. K.-ny.), 80 p.+4 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, foltos lapokkal, névbejegyzéssel és bélyegzésekkel.
20562.

Rufpreis:
2 000 HUF

Geert Wilders: Halállistán. Az iszlám háborúja a Nyugattal és velem. Ford.: Rimaszombati Andrea, Morvay Péter. Bp., 2017, Patmos Records, 349+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20563.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bánffy Miklós: Mesék. Felnőtteknek. 2007, Noran. 85p. A szerző saját rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20564.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rozsnyai József - Szakács Béla Zsolt: A magyar építészet rövid története. Bp., 2019, Holnap Kiadó. 319p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20565.

Rufpreis:
1 800 HUF

1935 Nyugat XXVIII. évf. 1. sz. 1935. január. Szerk.: Babits Mihály, Gellért Oszkár. Benne Török Sophie, Lesznai Anna, Weöres Sándor és mások írásaival. Bp., Hungária-ny., 4 sztl. lev.+ 88 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az első két lap kijár, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
20566.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF