Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

20747.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.
20748.

Rufpreis:
1 400 HUF

20749.

Rufpreis:
1 400 HUF

20750.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20751.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kiss József:  Legendák a nagyapámról. Második, teljes kiadás. (Számozott.) Budapest, 1926. Kiss József gyermekei (Pesti Lloyd-Társulat ny.) 93 (helyesen 95) + [1] p. Kolofon: ,,E könyv második kiadásából finom merített papíron 500 számozott példány is készült. [Ez a] 399. sz[ámú példány]." Keretdíszes oldalakkal. Néhány oldalon apró foltosság, az első kötéstáblán régi tulajdonosi bejegyzés. Példányunk utolsó ívének négy levele kétszer szerepel, négy levele hiányzik. Aranyozott, enyhén foltos kiadói félvászon kötésben.
20752.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20753.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF