https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bánffy Miklós: Megszámláltattál I-II. köt. + Reggeltől estig. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XI. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.
1
20719.

Bánffy Miklós: Megszámláltattál I-II. köt. + Reggeltől estig. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XI. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
20720.

[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartis Ferenc 4 műve: Akarjatok szabadon élni, Mikor kezdődött a holnap?, Fohászok és szitkok Föltámadás előtt vagy a költészet megkísértése, Ellopták a világ lelkét avagy pokoljárás a mennyországban. Mind a szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996-1999, Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés.
1
20721.

Bartis Ferenc 4 műve: Akarjatok szabadon élni, Mikor kezdődött a holnap?, Fohászok és szitkok Föltámadás előtt vagy a költészet megkísértése, Ellopták a világ lelkét avagy pokoljárás a mennyországban. Mind a szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996-1999, Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bárány Tamás 3 műve: Rákóczi zászlai, Lázadók, Kis magyar irodalomtöri. A szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1998-2003, Hét Krajcár - Összmagyar Testület. Kiadói papírkötések.
1
20722.

Bárány Tamás 3 műve: Rákóczi zászlai, Lázadók, Kis magyar irodalomtöri. A szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1998-2003, Hét Krajcár - Összmagyar Testület. Kiadói papírkötések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
1
20723.

3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban.
1
20724.

Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hornyik Miklós: Határsértés. Válogatott és új írások 1965-2001. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Ister. Kiadói papírkötés.
1
20725.

Hornyik Miklós: Határsértés. Válogatott és új írások 1965-2001. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Ister. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel
1
20727.

Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
20728.

Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.
1
20729.

H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fayolle, Marthe: Asszonyszerelem, asszonyok szenvedései, asszonyok élete. Bp., é.n. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1
20730.

Fayolle, Marthe: Asszonyszerelem, asszonyok szenvedései, asszonyok élete. Bp., é.n. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Anna: A feladat mindhalálig. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány! Bp.,1996,Széphalom. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20731.

Jókai Anna: A feladat mindhalálig. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány! Bp.,1996,Széphalom. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse