Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Gion Nándor: Testvérem, Joáb. (Újvidék), 1968. Forum Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
20591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gellért Vilmos: Novemberi hajnal. A szerző, Gellért Vilmos (1909-?) költő, író, lapszerkesztő, hírlapíró által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító DEDIKÁLT példány! Bp., 1943., Kaszás, 288+2 p. A borító Dániel József munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott borítóval.
20592.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jókai Mór: Öreg ember nem vén ember. Regény. Jókai Mór újabb regényei. Bp., 1912., Révai, 2+243+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványmintás lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
20593.

Rufpreis:
2 400 HUF

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége, 64 p.+ 6 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20594.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Számos képpel. Ford.: György Aladár. Bp., én.[1909?],Franklin, 261+1 p. 3. kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20595.

Rufpreis:
1 800 HUF

Döbrentei Kornél: Kardélen. Versek a megmaradásért. Bp., 2003, Püski. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20596.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radványi Kálmán: Minket nem lehet kiirtani. Bp., 1944, Zászlónk. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20597.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rubin, Gretchen: Jobban, mint valaha. Bp., 2015, Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20598.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rubin, Gretchen: Boldogságterv. Bp., 2015, Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20599.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christie, Agatha: Miért nem hívták Evanst? Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
20600.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

20601.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánóczi József - Weszely Ödön: A magyar nemzeti irodalom áttekintése. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
20602.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF