Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 355
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3229203
20591
486
Gion Nándor: Testvérem, Joáb. (Újvidék), 1968. Forum Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. 3328276
20592
486
Gellért Vilmos: Novemberi hajnal. A szerző, Gellért Vilmos (1909-?) költő, író, lapszerkesztő, hírlapíró által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító DEDIKÁLT példány! Bp., 1943., Kaszás, 288+2 p. A borító Dániel József munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé kopott borítóval. 3328335
20593
486
Jókai Mór: Öreg ember nem vén ember. Regény. Jókai Mór újabb regényei. Bp., 1912., Révai, 2+243+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványmintás lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal. 3328156
20594
486
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége, 64 p.+ 6 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 3328154
20595
486
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Számos képpel. Ford.: György Aladár. Bp., én.[1909?],Franklin, 261+1 p. 3. kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 3330131
20596
486
Döbrentei Kornél: Kardélen. Versek a megmaradásért. Bp., 2003, Püski. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3330129
20597
486
Radványi Kálmán: Minket nem lehet kiirtani. Bp., 1944, Zászlónk. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. 3329323
20598
486
Rubin, Gretchen: Jobban, mint valaha. Bp., 2015, Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3329330
20599
486
Rubin, Gretchen: Boldogságterv. Bp., 2015, Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3330123
20600
486
3400
Christie, Agatha: Miért nem hívták Evanst? Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
3329939
20601
486
Toldy Ferenc: Kisfaludy Károly minden munkái. I-II. kötet egyben. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
3330045
20602
486
Bánóczi József - Weszely Ödön: A magyar nemzeti irodalom áttekintése. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF