Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Monty Roberts: Lovak és emberek. Hogyan tehetjük gazdagabbá otthoni és munkahelyi kapcsolatainkat a Csatlakozás szelíd bölcsességével? Ford.: Sóskuthy György. Pécs, (2004), Alexandra. Kiadói papírkötés.
20567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tar Károly: Az ismert katona. Regény. (Dedikált!) Kolozsvár, 1985, Dacia, 179+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző, Tar Károly (1935- ) erdélyi magyar író, költő, újságíró által Boldizsár Iván (1912-1988) író, újságíró, politikus részére dedikált példány.
20568.

Rufpreis:
1 800 HUF

A szerelmesek álmoskönyve. Szerelmes álmodók számára. Írta: Egy szerelmes álomfejtő. Bp., 1891, Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
20569.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodor Ádám: A börtön szaga. Válaszok Balla Zsófia kérdéseire. Egy korábbi rádióinterjú változata. Bp., 2001, Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20570.

Rufpreis:
2 400 HUF

20571.

Rufpreis:
2 800 HUF

20572.

Rufpreis:
1 400 HUF

Földi Mihály: Urak és szolgák. Bp., Athenaeum. Újrakötött félbőr kötés, kopottas állapotban.
20573.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kissné Balla Krisztina, Kiss Endre, Kiss Tamás, Egri Sándor (szerk.): Az Úr lova. Csacsi-titkok, avagy hogyan látják írók, költők, képzőművészek egyik legbölcsebb állatunkat, a szamarat. A négy szerkesztő által által Józsa Kálmánné Martinecz Márta (1947-2024) népművelő, könyvtárigazgató, a Nagyrábéi Baráti Kör és Egyesület elnöke részére DEDIKÁLT! Püspökladány, 2003, Vonzáskör Egyesület. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt efZámbó István, Mácsai István, Somogyi Győző műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói spirálkötés.
20574.

Kissné Balla Krisztina, Kiss Endre, Kiss Tamás, Egri Sándor (szerk.): Az Úr lova.
Csacsi-titkok, avagy hogyan látják írók, költők, képzőművészek egyik legbölcsebb állatunkat, a szamarat. A négy szerkesztő által által Józsa Kálmánné Martinecz Márta (1947-2024) népművelő, könyvtárigazgató, a Nagyrábéi Baráti Kör és Egyesület elnöke részére DEDIKÁLT! Püspökladány, 2003, Vonzáskör Egyesület. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt efZámbó István, Mácsai István, Somogyi Győző műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói spirálkötés.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tiszta bankkártya viccek. A GBC munkatársainak viccei, tréfái. 11/70. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20575.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyuris György: Bálint Sándor munkássága. Bibliográfia. Bp. - Szeged, 2007, METEM. Kiadói papírkötés.
20576.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Uj Idők (Singer és Wolfner), 248 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé kopott, fakó gerinccel.
20577.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kolligátum a Magyar Könyvtár sorozatból (7 mű egy kötetben): Dr. Halász Zoltán: Mester-játszmák.; Conan Doyle, [Arthur]: Sherlock Holmes kalandjai.; Schopenhauer Arthur: Paraenezisek és maximák.; Marcus Tullius Cicero beszéde Aulus Licinius Archias költő érdekében.; Kegel Miksa: Lasalle Ferdinánd élete.; Rákosi Viktor: Oroszlánkölyök.; Szemere György: Mimi komtesz és egyéb történetek. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott egészvászon-kötésben.
20578.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF