Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Szalády Antal: A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József. Bp., 1884, Lampel Róbert (Wodianer F.), XIX+(1)+248+(8) p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé sérült, foltos címlappal.
20627.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szőts István: G. B. L. Gróf Batthyány Lajos főbenjáró pere és vértanúsága. Irodalmi forgatókönyv. (Dedikált!) Bp., 1987, Magvető, 252+(4) p. Kiadói papírkötés. A szerző, Szőts István (1912-1998) Kossuth-díjas filmrendező, forgatókönyvíró által dedikált példány.
20628.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán élete és művei. Az összes művek bibliográfiájával. (Dedikált!) Bp., é.n., Révai, 2 sztl. lev.+ 129+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, belül jó állapotban, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző, Rubinyi Mózes (szül. Rubin) (1881-1965) irodalomtörténész, nyelvész által Sille József részére dedikált példány.
20629.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Magda: Vissza az emberig. Versek. Bp., 1949, Egyetemi Nyomda, 42+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20630.

Rufpreis:
2 800 HUF
54

Tartóshullám. A Bölcsész Index Antológiája. Szerk.: Beke László, Csanádi Dániel, Szőke Annamária. Bp., 1985, ELTE Bölcsészettudományi Kar, 245+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20631.

Rufpreis:
1 600 HUF

20632.

Rufpreis:
2 400 HUF

20633.

Rufpreis:
2 000 HUF

20634.

Rufpreis:
1 600 HUF

Darkó Jenő: A magyarokra vonatkozó népnevek a bizánci íróknál. Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből XXI. kötet. Bp., 1910. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
20635.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Sebastian Gorka: A dzsihád legyőzése. A megnyerhető háború. Ford.: Morvay Péter. Bp., 2017, Patmos Records, 215+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20636.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juhász Gyula: Versek. Babits Mihály Juhász Gyula-antológiája. Szerk. és az utószót írta: Téglás János. Bp., 1987, 54. sz. Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet, 70+(2) p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
20637.

Rufpreis:
1 200 HUF

Endrődi Sándor: Költemények. Kiadja a Petőfi-Társaság. Bp., é.n. [1877?], Aigner Lajos (Weiszmann testvérek-ny.), VIII+214+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, ex libris-szel.
20638.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF