Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Vathy Elek: Játsszunk tovább. DEDIKÁLT! Versek. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20604.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20605.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hegedűs János: A magyar népéletről. Nagybecskerek, 1903. Pleitz Fer. 40p. Kiadói papírkötés sérüléssel
20606.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Matkovich Pál (1836-1887)] Bus Vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Bp., 1871, Athenaeum, 2+201 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20607.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., Biztosító Intézetek Országos Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
20608.

Rufpreis:
1 600 HUF

Viz Zoltán: Újabb költemények. 1898, Szerdahelyi János. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
20609.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dickens, Charles: Karácsonyi történetek. Bp., 1958, Magyar Helikon. 445. számozott példány, 522p. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20610.

Rufpreis:
2 800 HUF

Virághalmi Ferenc: A király védencei I-II. Történeti regény. Győr, 1862, Sauervein Géza. Műbőr kötés, foltos lapok, aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.
20611.

Rufpreis:
2 000 HUF

Walter Lord: A Titanic pusztulása. Ford.: Róna Ilona. Népszerű Történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csörsz Rumen István: Szöveg szöveg hátán. A magyar közköltészet variációs rendszere. (1700-1840.) MTA Irodalomtudományi Intézete Irodalomtörténeti Füzetek 165. sz. Bp., 2009, Argumentum, 222+1 p. Kiadói papírkötés.
20613.

Rufpreis:
1 400 HUF

Max Knepper: Szodoma és Gomorrha. A meztelen Hollywood. Ford.: Gerenday János. Bratislava / Pozsony,1937.,Eguen Prager, 170 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20614.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF