Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Ford.: Zigány Árpád. Egyedül jogosított képes kiadás. Benett eredeti rajzaival. Bp., 1899., Franklin, 240 p. Egészoldalas képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
20615.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Egy akol egy pásztor. Elbeszélések. Bp., (1923.),Athenaeum,158+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20616.

Rufpreis:
1 800 HUF

B. Büttner Lina: Egy rút kis leány története és egyéb elbeszélések. 12-16 éves leányok számára. Goró Lajos rajzaival. Bp., 1919, Franklin, 285+1 p. 4., bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
20617.

Rufpreis:
2 400 HUF

Játszunk valami mást. Bp.,én., Viktória-ny.,191+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, kijáró lapokkal.
20618.

Rufpreis:
2 400 HUF

Parahansa Yoganda: Természetfölötti emlékedések. hn., 1959 (?), nyn, IV+2+66 p. Gépelt. Papírkötés, a borítón és a lapokon gyűrődésekkel, foltos borítóval.
20619.

Rufpreis:
1 800 HUF
15

Cosmara: A csodaszép baba kalandjai. Ford.: Sárosi Bella. Bp.,1905, Athenaeum, 6+206+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón sérült képpel, a címlapon leragasztással.
20620.

Rufpreis:
2 800 HUF

20621.

Rufpreis:
1 800 HUF

20622.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kosztolányi Dezső: Lángelmék. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta: Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IV. Bp., én., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20623.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Homérosz]: Homeri carmina ad optimorum librorum fidem expressa curante Guilelmo Dindorfio. Vol. I. Pars II. Iliadis XIII-XXIV. Lipsiae [Lipcse], 1852, B. G. Teubner, 2 sztl. lev.+ 245-504 p. Görög nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.
20624.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szászy István: Pestmegyei anekdóták. Óbecse, 1908, Lévai Lajos, 89+(3) p. Korabeli, átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor Andor: Untauglih úr. Regény az itthonmaradtakról. Bp., é.n. [1915?], Dick Manó (Budapesti Hírlap-ny.), 190+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbélyegzőkkel.
20626.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF