Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

20543.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp.,1961, Magyar Helikon, 203+5 p. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (1025./1100) példány.
20544.

Rufpreis:
2 800 HUF

20545.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Imre: Az évszázad gyermeke. A szerző által DEDIKÁLT! Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20546.

Rufpreis:
1 600 HUF

20547.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Márai Sándor: Zendülők. A Garrenek műve regényciklus első része. 2005, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20548.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gustave Flaubert levelei. Documenta Humana. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
20549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babay József: Mi, huszonketten... Bp., Singer és Wolfner. 216p. Márton Lajos grafikáival. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20550.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
20551.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Endre: Bem apó. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1951., Kossuth. Kiadói papírkötés.
20552.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany és Petőfi levelezése. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20553.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor: Dicsértessék a nép neve. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, sérült, gerinc, kissé kopottas állapotban.
20554.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF