Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 355
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329175
20543
486
3325040
20544
486
Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp.,1961, Magyar Helikon, 203+5 p. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (1025./1100) példány. 3325051
20545
486
3325361
20546
486
Magyar Imre: Az évszázad gyermeke. A szerző által DEDIKÁLT! Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3329481
20547
486
3327453
20548
486
Márai Sándor: Zendülők. A Garrenek műve regényciklus első része. 2005, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3326741
20549
486
Gustave Flaubert levelei. Documenta Humana. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
3326972
20550
486
Babay József: Mi, huszonketten... Bp., Singer és Wolfner. 216p. Márton Lajos grafikáival. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
3050683
20551
486
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban. 3175895
20552
486
Kovács Endre: Bem apó. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1951., Kossuth. Kiadói papírkötés.
3099550
20553
486
Arany és Petőfi levelezése. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
3068691
20554
486
Petőfi Sándor: Dicsértessék a nép neve. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, sérült, gerinc, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF