Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Balogh Ferentz (összeáll.): Sinka István bibliográfia. DEDIKÁLT! Készült 400 példányban. Békéscsaba, 1987, Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20518.

Rufpreis:
1 800 HUF

Déry Tibor: Szemtől szembe (Regény.) (Bp., 1945.) Révai. 261 [3] p. Első kiadás! Kiadói illusztrált papírkötésben
20520.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc: Az óriás és egyéb elbeszélések. Új kiadás. Bp., 1917., Franklin, 2+235+1 p. Egészvászon kötésben
20521.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Anna: Ne féljetek. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány! Bp.,1998,Széphalom. Kiadói papírkötés.
20522.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kocsis L. Mihály: Végszavazás a halállal. Színészsirató öt felvonásban, két közjátékkal, prológgal és epilóggal. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,én., Minerva. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20523.

Rufpreis:
1 000 HUF

May Károly: Az inka öröksége. Bp., é.n.., Athenaeum. Egész vászon kötésben, megviselt, sérült kötés és könyvtest.
20524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Johanna: Szeretni... szenvedni. é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc kiadása, félvászon kötés.
20525.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
20526.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bársony István: A királytigris. Regény. Hozzákötve: Mrs. Hungerford: A kis herczegnő. Regény. [Egybekötve.] Bp., 1901.,"Magyar Hírlap" 158+2;+140 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20527.

Rufpreis:
2 400 HUF

I.Sz. Turgenyev: Apák és fiúk/ Fűst, ford. Áprily Lajos. Bp, 1954, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés. Zádor Imre, Zádor István által tervezett ex librisével.
20528.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldova György: Az Abortusz-szigetek. Szatírák, történetek. DEDIKÁLT! Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1989, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés, egy helyen bejegyzéssel.
20529.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pozsonyi Ádám: Forradalmi ostobaságok versenye. DEDIKÁLT! Bp., 2013, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
20530.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF