Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Moldova György: A Szent-Imre induló. DEDIKÁLT! Bp., 1975, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20531.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pozsonyi Ádám: Rebellió. Bohémregény. DEDIKÁLT! Bp., 2009, Szerzői kiadás. A szerző illusztrációival. Kiadói papírkötés.
20532.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács-Sebestyén Tibor: A búsképü lovag. Miguel Cervantes élete. Nagykanizsa,1939., Zrínyi Miklós Irodalmi és Művészeti Kör, 195 p. Kiadói papírkötés,
20533.

Rufpreis:
1 800 HUF

20534.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban.
20535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carruthers-Resch: A japán szekrényke. Regény. Ford.: Nyizsnyay Iván. Eger, 1897., Szolcsányi Gyula, (Érseki Lyceum-ny.),232 p. Átkötött modern egészvászon-kötés.
20536.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Béla: Anekdoták. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1914., Singer és Wolfner, 79+1 p. A borító Byssz Róbert munkája (Byssz 1921.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20537.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móra Ferenc: Véreim. Bp., 1927., Lantos Rt., 238+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Győrffy János: Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések versekben. Levél- és beszédalakban. Szülők-, nagyszülők-, rokonok-, tanítók-, ismerősökhöz stb., a tanuló ifjúság és felnőttek számára. Összeáll.: - -. Bp., 1904, Szent István-Társulat, 220 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
20539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Új gyűjtés. Bp.,(1939.),Singer és Wolfner, 221+3 p. A borító illusztrációja Fejes Gyula munkája. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, szakadt borítóval.
20540.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1920? Kolligátum teozófiai művekből, "Flammarion Kamil Tanulmányi Kör Kolozsvár". Bp., én., Magyar Teozófiai Társulat, 23+1;+28;+32;+24;+32;+32 p. Gépelt oldalakkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón és a gerincen sérülésekkel.
20541.

Rufpreis:
1 800 HUF
21

2 db könyv: Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Szinjáték öt felvonásban. Magyarázta: Torkos László. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 179+(1) p. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. + Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Magyarázta: Lehr Albert. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 272 p. Tizennegyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon kisebb szakadással, néhány sérült, kijáró lappal.
20542.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF