Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Sharma, Robin: Titkos levelek a szerzetestől, aki eladta a Ferrariját. 2014, Trivium Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20457.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Bihari Péter: Egyetemes és részleges eszthetika. Bp., 1886. Pfeifer Ferdinánd. 628p. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötésben, kis kopással.
20458.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István 3 kötete: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető, 310+(6) p. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés. + Ballagó idő. Életrajzi regény. Bp., 1970, Móra, 452+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra, 328 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20459.

Rufpreis:
2 400 HUF

Moldova György: A tékozló koldus 1-3. köt. Riport az egészségügyről. Bp., 2003, Urbis, 254+(2) p.; 254+(2) p.; 254+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20460.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reményik Sándor összes versei. Bp., 1999, Evangélikus Sajtóosztály, 477+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20461.

Rufpreis:
2 800 HUF

Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1940, Genius, 278+(2) p., 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
20462.

Rufpreis:
1 800 HUF

20463.

Rufpreis:
2 800 HUF

Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 180. számú példány.
20464.

Rufpreis:
2 800 HUF

Utasítások a gymnasiumi tanítás tervéhez. Bp., 1880, Magyar Királyi Állam. Henszlmann Frigyes által ALÁÍRT! Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20465.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vörösmarty összes költői művei. I-II. köt. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp., én., Franklin, 1 t.+ 734 p.;751+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, néhány helyen aláhúzásokkal.
20466.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Csokonai Vitéz Mihály összes művei I-II. köt. Életrajzzal elltáta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet, 478 p.; 2+479-943 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20467.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marquis de Sade (De Sade márki): Szodoma százhúsz napja. Bp., 2001, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20469.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF