Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Sütő András: Gyermekkorom tükörcserepei. Vál., szerk.: Ablonczy László. A szerző, Sütő András (1927-2006) Herder- és Kossuth-díjas erdélyi magyar író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1984, Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20433.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karig Sára: Sarkövezet. DEDIKÁLT! 1995, Philobiblon. 49p. Kiadói kartonált kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20434.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

3 db Pilinszky János könyv: Pilinszky János: Szög és olaj. Vigilia-könyvek. Bp., 1982, Vigilia. Kiadói kartonált papírkötés. + Bogyay Katalin: In memoriam Pilinszky. A könyvet összeáll. és az interjúkat készítette: - - . Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Pilinszky János összes versei. Osiris Klasszikusok. Bp., 1996, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
20435.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Első kiadás. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, laza fűzés, kopottas állapotban.
20436.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Megdicsőülés. Mécs László legszebb versei Hincz Gyula színes kőrajzai által tolmácsolva. 1935. Számozatlan példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20437.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846 I-II. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20438.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
20439.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tolnai Regénytára 17 db kötete (13 mű): Dumas Sándor: Cézár szerelme.; Friedrich Gerstäcker: Aranyásók.; Edgar Allan Poe: Marie Roget titka.; Tábori Kornél: Jókai regénye.; stb. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, több borítón tulajdonosi bélyegzővel.
20440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Raymond Buckland: A boszorkányság nagykönyve. Bp., 2002, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.
20441.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sinóros Szabó Katalin: Gross Arnold. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - -. Bp., 1993, Dunakönyv. 158p. Első kiadás! Színes és fekete-fehér képekkel, Gross Arnold műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20442.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidas Antal: Ficzek úr. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.
20443.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső előzéklapon és címképen a gerinc mentén szakadással.
20444.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF