Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846 I-II. Pest, 1862, Emich Gus... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~296/Petofi-Sandor-osszes-koltemenyei-1842-1846-I-II-Pest-1862-Emich-Gusztav-Kiadoi-aranyozott~II3329949
3329949
20438
486
Beschreibung: Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846 I-II. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: nk