Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

I.Sz. Turgenyev: Apák és fiúk/ Fűst, ford. Áprily Lajos. Bp, 1954, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés. Zádor Imre, Zádor István által tervezett ex librisével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras