Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés,
Titi Livi Ab Urbe Condite Libri. Editinem primam curavit Guilelmus Wissenborn. Editio Altera quam curavit Mauritius Mueller. Pars 1. Fasc. II. Libri IV-VI. Editio Stereotypa. Bibliotheca Scriptorum Graecorum et Romanorum Teubneriana. Lipsiae [Leipzig], 1931, B. G. Teubner. Latin nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
Balanyi György: A Balkán-probléma fejlődése a párisi kongresszustól a világháború kitöréséig 1856-1914. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Marx és Engel a reakciós poroszságról. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1943, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Az egyházi iskolák államosítása Magyarországon, 1948. A Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány évkönyve 2008. Bp., 2008, Új Ember-Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben.