Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés,
19436.

Rufpreis:
1 600 HUF

John Haycraft: A francia forradalom nyomában. Utazások Francaországban. London, én., Secker & Warburg. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19437.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ágh Attila-Vértes András-Fleck Zoltán: Tíz év az Európai Unióban. Felzárkózás vagy lecsúszás? 2014, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19438.

Rufpreis:
1 600 HUF

Titi Livi Ab Urbe Condite Libri. Editinem primam curavit Guilelmus Wissenborn. Editio Altera quam curavit Mauritius Mueller. Pars 1. Fasc. II. Libri IV-VI. Editio Stereotypa. Bibliotheca Scriptorum Graecorum et Romanorum Teubneriana. Lipsiae [Leipzig], 1931, B. G. Teubner. Latin nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
19439.

Rufpreis:
1 800 HUF

Carl Schmitt: Ex pativitate salus. Egy német fogoly vallomásai 1945/47-ből. Máriabesnyő - Gödöllő, 2010, Attraktor. Kiadói papírkötés.
19440.

Rufpreis:
1 800 HUF

Etienne Balibar: Die Grenzen der Demokratie. Hamburg, 1993, Argument. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balanyi György: A Balkán-probléma fejlődése a párisi kongresszustól a világháború kitöréséig 1856-1914. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19442.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marx és Engel a reakciós poroszságról. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1943, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19443.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Az egyházi iskolák államosítása Magyarországon, 1948. A Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány évkönyve 2008. Bp., 2008, Új Ember-Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben.
19444.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkas Vladimir: Nincs mentség. Az ÁVH alezredese voltam. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19445.

Rufpreis:
1 600 HUF

Révay Zoltán: Titkosírások. Fejezetek a rejtjelezés történetéből. Bp., 1978, Zrínyi. 236p. Kiadói kartonált kötés, piszkos papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19446.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kálmán Olga: Álomország. Hol a határ? 2015, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19447.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF