Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19472.

Rufpreis:
1 600 HUF

Studia Comitatensia 28. Múzeumtörténeti és régészeti tanulmányok. Szerk.: Farkas Rozália. Szentendre, 2004., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a gerincen kis ütődéssel.
19473.

Rufpreis:
1 800 HUF

George Every: Keresztény mitológia. Ford.: Moskovszky Éva. A mítoszok világa. Bp., 1991, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal.
19474.

Rufpreis:
1 600 HUF

László Gyula - Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1983, Corvina, 191+(1) p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19475.

Rufpreis:
1 800 HUF

A forradalom és szabadságharc levelestára I. Összeáll., jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: V. Waldapfel Eszter. Bp., 1950, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel.
19476.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vahot Imre: Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerk. és kiadja: - - . Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Az 1846. évi Beimel József kiadás hasonmása. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró kopásnyomokkal.
19477.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ipolyi Arnold: Magyar Mythologia. I-II. köt. I. köt.: Hasonmás kötet. II. kötet.: A hasonmás kiadás függelékei. Benne Hoppál Mihály tanulmányával. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19478.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

Magyar királyok nagykönyve. Uralkodóink, kormányzóink, és az erdélyi fejedelmek életének és tetteinek képes története. Főszerk.: Dibás Gabriella. 2012, Reader's Digest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19479.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Cartledge, Bryan: Megmaradni. A magyar történelem egy angol szemével. John Lukács előszavával. H.n., é.n., Officina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19480.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kahler Frigyes - M. Kiss Sándor: Rejtett dokumentumok. Forrásszemelvények 1956 tanulmányozásához. Bp., 2006, Mundus. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19481.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hankó Ildikó: A magyar királysírok sorsa. Géza fejedelemtől Szapolyai Jánosig. Bp., 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19482.

Rufpreis:
1 600 HUF

Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói papír dísztokban, jó állapotban.
19483.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF