Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly: Ein Photoalbum aus dem Hause Habsburg. Wien-Köln-Graz, 1989, Böhlau Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Magyar Történelmi Archívum 1 mappája: benne kb. 8 borítéknyi témával. Kiadói aranyozott műbőr-mappában. + Documenta Vaticana, nagyrészt üres mappája, 1 témával.
Froissart krónikája. Válogatás. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Kulcsár Zsuzsanna. Ford.: Hap Béla, Szeredi Anna. Bp., 1971., Gondolat. Jean Froissart (cca 1337-1404) középkori francia történetíró. Fő művében a százéves háború előzményeit és főbb eseményeit, véres francia - angol küzdelmeit ismerteti. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
Szántó Imre: Küzdelem a török terjeszkedés ellen Magyarországon. Az 1551-52. évi várháborúk. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 275 p.+14 t. (fekete-fehér fotók). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.