Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly: Ein Photoalbum aus dem Hause Habsburg. Wien-Köln-Graz, 1989, Böhlau Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19497.

Rufpreis:
1 600 HUF

Huszár Tibor: Kádár 1-2. kötet. Kádár János politikai életrajza 1912-1956. Bp.,2003, Szabad Tér-Kossuth. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19498.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egy közép-európai birodalom. Az Osztrák-Magyar Monarchia 1867-1918. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp.,2008, Officina '98. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Történelmi Archívum 1 mappája: benne kb. 8 borítéknyi témával. Kiadói aranyozott műbőr-mappában. + Documenta Vaticana, nagyrészt üres mappája, 1 témával.
19500.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fleuer Robertson szerk.: Az emberiség története. 1998, Ex Libris, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19501.

Rufpreis:
1 800 HUF

Froissart krónikája. Válogatás. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Kulcsár Zsuzsanna. Ford.: Hap Béla, Szeredi Anna. Bp., 1971., Gondolat. Jean Froissart (cca 1337-1404) középkori francia történetíró. Fő művében a százéves háború előzményeit és főbb eseményeit, véres francia - angol küzdelmeit ismerteti. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
19502.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zárt, bizalmas, számozott. Tájékoztatáspolitika és cenzúra 1956-1963. (Dokumentumok.) Szerk.: Cseh Gergő Bendegúz, Kalmár Melinda, Pór Edit. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19503.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mód Aladár: Pártharcok és a kormány politikája 1848-49-ben. Bp., 1949., Szikra. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19504.

Rufpreis:
1 400 HUF

Történelmi világatlasz. Bp., 1998, Cartográfia. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19505.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szele Bálint: Jean Monnet, Európa atyja. Debrecen, 2005, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
19506.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19507.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szántó Imre: Küzdelem a török terjeszkedés ellen Magyarországon. Az 1551-52. évi várháborúk. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 275 p.+14 t. (fekete-fehér fotók). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19508.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF