Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3230050
19509
485
300
Books: History
Valuch Tibor: "Ötvenhatosok". DEDIKÁLT! Debrecen, 1996, Civis. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 3223472
19510
485
Books: History
3227216
19511
485
Books: History
Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
3207376
19512
485
Books: History
3212944
19513
485
Books: History
Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
3207366
19514
485
Books: History
3207291
19515
485
Books: History
Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina, 29+7 p.+28 (fekete-fehér képtáblák) Kiadói kartonált papírkötés ragasztott gerinccel
3190344
19516
485
Books: History
Dorothea Beck: Julius Leber. Sozialdemokrat zwischen Reform und Widerstand. Deutscher Widerstand 1933-1945. A bevezetőt írta: Willy Brandt. Berlin, 1983, Siedler. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
3189098
19517
485
Books: History
3098859
19518
485
100
Books: History
2977683
19519
485
Books: History
3176740
19520
485
3200
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF