Wolfgang Goetz: A német nép története. Ford.: Németh Andor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris-szel: Szücs, Pál (1906 - 1969): "Ex libris Dr. Stéger Béla", klisé, papír, jelzett a dúcon, 13x6 cm.
Kereszty István: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke V. Hirlapok és folyóiratok 1867-ig Bp., 1916. Magyar Nemzeti Múzeum. 98 + (2) p. Kiadói, sérült papírborítóval Hátsó hiányzik