Désiré de Bernáth: Cléopátre. Se Vie - Son Régne. Traduction Francaise revue par André Leval. Paris,én.,Félix Alcan. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, sérült gerinccel és sérült kötéssel.
Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval
Rózsa György: Régi várképek. Bp., 1955., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeuma, 14+(4) p. + XXI t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, Megjelent 1000 példányban.