Balogh Mihály - Szabó Sándor: Felső-Kiskunság - Dunamellék. DEDIKÁLT! Kunszentmiklós, 2000, Baksay Sándor Református Gimnázium. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
C. Iulius Caesar: Commentarii de Bello Gallico szemelvényekben. Magyarázta Kempf József. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt,XXXI+1+238+4 p.+1 (kétoldalas térkép) t. 2. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Latin és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel, néhány lapszélen szakadásokkal.
A Tollas Gárda. A nacionalizmus szellemi változatai az 1930-as évek Romániájában. Codreanu, Eliade, Ionescu, Noica és Lovinescu írásai. Bp., 2001, Nemzetek Európája Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
George C. Marshall - Ernest J. King - Henry H. Arnold: Rapport du Haut Commandement Américain. New York, [1945], Overseas Editions Inc. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban. / In French language. Paperback, in mostly good condition.