Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Ács Albert és Fülöp Kálmán: A székelyek eredete és a hagyomány. Bp., Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh Mihály - Szabó Sándor: Felső-Kiskunság - Dunamellék. DEDIKÁLT! Kunszentmiklós, 2000, Baksay Sándor Református Gimnázium. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19425.

Rufpreis:
2 000 HUF

C. Iulius Caesar: Commentarii de Bello Gallico szemelvényekben. Magyarázta Kempf József. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt,XXXI+1+238+4 p.+1 (kétoldalas térkép) t. 2. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Latin és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel, néhány lapszélen szakadásokkal.
19426.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kovrig Béla: Nemzeti kommunizmus és Magyarország. Egy eszme története. Bp., 2016, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19427.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19428.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rajk László és társai a népbíróság előtt. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19429.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Tollas Gárda. A nacionalizmus szellemi változatai az 1930-as évek Romániájában. Codreanu, Eliade, Ionescu, Noica és Lovinescu írásai. Bp., 2001, Nemzetek Európája Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19430.

Rufpreis:
1 600 HUF

A rendszerváltás programja. SZDSZ. 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19431.

Rufpreis:
1 400 HUF

Le Goff, Jaques: Az értelmiség a középkorban. Bp., 1979, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19432.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duby-Lardreau: Párbeszéd a történelemről. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19433.

Rufpreis:
1 800 HUF

George C. Marshall - Ernest J. King - Henry H. Arnold: Rapport du Haut Commandement Américain. New York, [1945], Overseas Editions Inc. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban. / In French language. Paperback, in mostly good condition.
19434.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy László: A végvári dicsőség nyomában. Bp.,1978, Zrínyi, 274+6 p. Kiadói nylon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban,
19435.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF