Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319265
19460
485
Books: History
Csillag István: Tetszettünk volna forradalmat csinálni. Reformok és fordulatok. Bp., 2022, Kalligram. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3319350
19461
485
Books: History
Lakner Zoltán: Négy fordulat. Baloldali útkeresés. Pécs, 2014, Jelenkor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3320361
19462
485
Books: History
G. M. Bongard-Levin - E. A. Grantovsky: From Scythia to India. Ancient Indo-Iranian tribes. [Szkíthiától Indiáig.] Moszkva, 1983. Orosz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
3317555
19463
485
Books: History
Lamartine, A(lphonse): A girondiak története. Ford. Jánosi Ferenc. 7-8. köt. (egy kötetbe kötve). Pest, 1865., Pfeifer Ferdinánd, (Emich Gusztáv-ny.). Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal. 3317902
19464
485
Books: History
Jakob Burckhardt: Griechische Kulturgeschichte. Erster Band: Der Staat und die Religion. Leipzig.,én.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hullámos lapokkal.
3318982
19465
485
Books: History
Tőkés László: Temesvár ostroma 1989. Bp., 1990, Hungamer Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3318842
19466
485
Books: History
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. 1869-es kiadás reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2919717
19467
485
Books: History
Pálffy Ilona: Nők a magyar függetlenségért. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
3104835
19468
485
Books: History
Márkus László: Guyon Richárd. Magyar Történelmi Társulat 2. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3500 példányban. 2934308
19469
485
Books: History
3201642
19470
485
Books: History
Csepregi Béla: Petőfi Sárszentlőrincen. Szekszárd, 1973, Tolna megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya, papírkötés, szélein barnult papír védőborítóval.
3061940
19471
485
Books: History
Dr. Ferenczy Miklós: Emlékek a szabadságharcról 1848/49. Tatabánya, 1978, Hazafias Népfront Komárom Megyei Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF