Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Csillag István: Tetszettünk volna forradalmat csinálni. Reformok és fordulatok. Bp., 2022, Kalligram. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19460.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lakner Zoltán: Négy fordulat. Baloldali útkeresés. Pécs, 2014, Jelenkor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19461.

Rufpreis:
1 600 HUF

G. M. Bongard-Levin - E. A. Grantovsky: From Scythia to India. Ancient Indo-Iranian tribes. [Szkíthiától Indiáig.] Moszkva, 1983. Orosz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19462.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lamartine, A(lphonse): A girondiak története. Ford. Jánosi Ferenc. 7-8. köt. (egy kötetbe kötve). Pest, 1865., Pfeifer Ferdinánd, (Emich Gusztáv-ny.). Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
19463.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jakob Burckhardt: Griechische Kulturgeschichte. Erster Band: Der Staat und die Religion. Leipzig.,én.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hullámos lapokkal.
19464.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tőkés László: Temesvár ostroma 1989. Bp., 1990, Hungamer Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19465.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. 1869-es kiadás reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19466.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pálffy Ilona: Nők a magyar függetlenségért. Magyar Történelmi Társulat. Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
19467.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márkus László: Guyon Richárd. Magyar Történelmi Társulat 2. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3500 példányban.
19468.

Rufpreis:
1 600 HUF

19469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csepregi Béla: Petőfi Sárszentlőrincen. Szekszárd, 1973, Tolna megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya, papírkötés, szélein barnult papír védőborítóval.
19470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Ferenczy Miklós: Emlékek a szabadságharcról 1848/49. Tatabánya, 1978, Hazafias Népfront Komárom Megyei Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19471.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF