Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 234

Fülöp Mihály: A befejezetlen béke. A Külügyminiszterek Tanácsa és a magyar békeszerződés 1947. H.n., Héttorony Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Mihályi Ernő: Szent István élete és műve I-II. Bp., Palladis. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
19413.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Perjés Géza: Mohács. Bp., Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19414.

Rufpreis:
2 800 HUF

A jobboldali nézetektől az osztályárulásig. Adalékok Nagy Imrének és csoportjának elméleti és gyakorlati tevékenységéhez 1947-1956. Kézirat gyanánt. 74. számú, számozott példány. Bp., 1957, Kossuth, 131+1 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
19415.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mahmúd Terdzsüman: Magyarország története. Tárih-i Üngürüsz. Cleveland, Ohio, 1988. Kiadói papírkötés, címlap kijár, egyébként jó állapotban.
19416.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Györffy Katalin: Kultúra és életforma a XVIII. századi Magyarországon. Idegen utazók megfigyelései. Művészettörténeti Füzetek 20. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képanyaggal és kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
19417.

Rufpreis:
2 000 HUF

John Komlos: Az Osztrák-Magyar Monarchia mint közös piac. Ausztria-Magyarország gazdasági fejlődése a tizenkilencedik században. Ford.: Jász István. Bp., 1990, Maecenas. Kiadói papírkötés.
19418.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az NSDAP programja és világnézeti alapjai 1935. Ford.: Szeltner Andor. Bp., 2006, Nemzetek Európája. Kiadói papírkötés.
19419.

Rufpreis:
2 400 HUF

Günter Ogger: A Fuggerek. Császári és királyi bankárok. Ford.: Tihanyi Földeák Vera. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19420.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nicholas Kollerstrom: Breaking the spell. The Holocaust: Myth and Reality. 2014, Castle Hill. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19421.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gőz Sándor: A gimnázium története 1904-től 1918-ig. Cegléd, 2011, papírkötés.
19422.

Rufpreis:
2 000 HUF

Andrew C. Janos: The Politics of Backwardness in Hungary 1825-1945. New Jersey,1982,Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19423.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF