Porzellan

Zahl der Lose: 411

Royal Denmark porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan 19,5 cm
11735.

Rufpreis:
12 000 HUF

11736.

Rufpreis:
10 000 HUF

WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
11737.

Rufpreis:
12 000 HUF

11738.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal Helena 6 darabos virágmintás kínálótál készlet, jelzett, d: 24,5 cm
11739.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wehrmacht sótartó, porcelán, jelzett, 10,5×5×3,5 cm
11740.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
11741.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11742.

Rufpreis:
3 000 HUF

Világhy Árpád (1960-): Padlóváza. Jelzett, m: 41 cm
11743.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meisseni porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11744.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Goebel angyalos asztali dísz. Festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11745.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

3 db Meisseni porcelán tárgy. Áttört tányér d: 19 cm, bonbonniere, váza
11746.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF