Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281604
11735
480
Royal Denmark porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan 19,5 cm 3147913
11736
480
3194344
11737
480
WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
3101803
11738
480
3208787
11739
480
Rosenthal Helena 6 darabos virágmintás kínálótál készlet, jelzett, d: 24,5 cm 3282327
11740
480
Wehrmacht sótartó, porcelán, jelzett, 10,5×5×3,5 cm 3242192
11741
480
Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
3101439
11742
480
3277031
11743
480
Világhy Árpád (1960-): Padlóváza. Jelzett, m: 41 cm
3273751
11744
480
Meisseni porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 3273437
11745
480
2 db Goebel angyalos asztali dísz. Festett, jelzett, hibátlan 8 cm 3273755
11746
480
3 db Meisseni porcelán tárgy. Áttört tányér d: 19 cm, bonbonniere, váza Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF