Porzellan

Zahl der Lose: 411

Porcelán balerina, jelzett, sérüléssel, m: 14 cm
11855.

Rufpreis:
3 000 HUF

ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
11857.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11858.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db Kínai famille rose stílusú dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm + egy japán aranyozott dísztál
11859.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag éjjeli edény jelzett d: 18 cm
11860.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
11861.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
11862.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11863.

Rufpreis:
3 000 HUF

11864.

Rufpreis:
3 000 HUF

11865.

Rufpreis:
2 000 HUF

11866.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
11867.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF