Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279621
11855
480
Porcelán balerina, jelzett, sérüléssel, m: 14 cm 3255190
11857
480
3200
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban 3255187
11858
480
3200
ASA Selection 2 darab magyar trikolor csilipaprika szett design tárgy, bontatlan csomagolásban, h: 11 cm 3237368
11859
480
2 db Kínai famille rose stílusú dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm + egy japán aranyozott dísztál 3238509
11860
480
Epiag éjjeli edény jelzett d: 18 cm
3147917
11861
480
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm 3198973
11862
480
Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
3232063
11863
480
Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm 3254354
11864
480
3045833
11865
480
Porcelán szervírozótál. Német, XIX. sz vége, fülei lecsiszolva és bronz fogóval kiegészítve, sérüléssel, jelzett, 52x36 cm 3145149
11866
480
Wallendorf kobalt festéses gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3201335
11867
480
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF