Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3273814
11542
480
120000
3280187
11543
480
150000
cca 1900, Herendi Porcelángyár, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Kancsó. Folyatott színes magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett: masszába nyomott HEREND felirat. Kis mázhibával, füle restaurált, m: 28,5 cm. Múzeumi ritkaság! /// Circa 1900, Herend Porcelain Factory, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Jug. Covered with continuous colored high-fired glazes on fine porcelain. Marked: HEREND imprint in the paste. Minor glaze flaw, handle restored, height: 28.5 cm. Museum rarity!
3278126
11544
480
22000
Ludwigsburg porcelán nemesi férfi figura. cca 19. sz. első fele, jelzett, szalagdarab- és ujjhiánnyal, m: 22,5 cm
3278103
11545
480
22000
1904 Herendi Óherendi Miramare mintás csésze sárkány füllel. Jelzett, kis kopással, m: 6 cm 3278106
11546
480
22000
cca 1900-1905 Herendi Óherendi Ming mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3279757
11547
480
Herendi Viktória Fortuna Rust mintás bonbonier. Jelzett, kopással, d: 7,5 cm
3278167
11548
480
Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12,5 cm 3279764
11549
480
Herendi Zowa mintás bonbonier, állatfigura fogóval, jelzett, d: 9,5 cm 3283228
11550
480
180000
Villeroy & Boch Vivian 6 személyes exkluzív porcelán étkészlet, nagy méretű alátét tálaló dísztányérokkal (33 cm). Összesen 42 darabos: 6x6 tányér + tálaló tálak: leveses, sültes, szószos, kínáló, stb. Nem mind szerepel a képen. Mind jelzett, hibátlan, mosogatógépben is mosható.
3279740
11551
480
cca 1900/1910, Herendi Rachael mintás kétrészes tejszínkiöntő szett. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
3278164
11552
480
Herendi Szundi. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm 3215633
11553
480
Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF