Porzellan

Zahl der Lose: 411

11542.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

cca 1900, Herendi Porcelángyár, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Kancsó. Folyatott színes magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett: masszába nyomott HEREND felirat. Kis mázhibával, füle restaurált, m: 28,5 cm. Múzeumi ritkaság! /// Circa 1900, Herend Porcelain Factory, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Jug. Covered with continuous colored high-fired glazes on fine porcelain. Marked: HEREND imprint in the paste. Minor glaze flaw, handle restored, height: 28.5 cm. Museum rarity!
11543.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

11544.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1904 Herendi Óherendi Miramare mintás csésze sárkány füllel. Jelzett, kis kopással, m: 6 cm
11545.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
19

cca 1900-1905 Herendi Óherendi Ming mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11546.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
23

Herendi Viktória Fortuna Rust mintás bonbonier. Jelzett, kopással, d: 7,5 cm
11547.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12,5 cm
11548.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Zowa mintás bonbonier, állatfigura fogóval, jelzett, d: 9,5 cm
11549.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Villeroy & Boch Vivian 6 személyes exkluzív porcelán étkészlet, nagy méretű alátét tálaló dísztányérokkal (33 cm). Összesen 42 darabos: 6x6 tányér + tálaló tálak: leveses, sültes, szószos, kínáló, stb. Nem mind szerepel a képen. Mind jelzett, hibátlan, mosogatógépben is mosható.
11550.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

cca 1900/1910, Herendi Rachael mintás kétrészes tejszínkiöntő szett. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
11551.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Szundi. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11552.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11553.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF