https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3239315
11554
480
0
4600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Apponyi purpur mintás levél alakú ékszeres tál, jelzett, hibátlan, h: 15 cm 3258878
11555
480
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi hecsedli mintás porcelán áttört bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3282024
11556
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Rothschild mintás fonatos kosárka kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm 3177616
11557
480
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, d: 18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3282042
11558
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi D'or jubileumi lila mintás gyufatartó, jelzett, m: 6,5 cm 3282051
11559
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Bouquet de Saxe mintás ékszeres tálka, jelzett, h: 14 cm 3282058
11560
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Myosotis mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 3282061
11561
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Kitty mintás bonbonier. Három lábon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 3142400
11562
480
0
95000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Gerezdelt testű, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Minimális kopással, 23,5x17x14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927577
11563
480
0
120000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay díszkaspó. Fekete fonton magastüzű fémhatású eozinmázas virágdíszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980733
11564
480
0
150000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay kacsa. Áttört keménycserép. cca 1890. Jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3278235
11565
480
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse