Porzellan

Zahl der Lose: 411

Herendi Apponyi purpur mintás levél alakú ékszeres tál, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
11554.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11555.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Rothschild mintás fonatos kosárka kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11556.

Rufpreis:
5 000 HUF

11557.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi D'or jubileumi lila mintás gyufatartó, jelzett, m: 6,5 cm
11558.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Bouquet de Saxe mintás ékszeres tálka, jelzett, h: 14 cm
11559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Myosotis mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11560.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Kitty mintás bonbonier. Három lábon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11561.

Rufpreis:
3 000 HUF

11562.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

11563.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

11564.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan.
11565.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF