Porzellan

Zahl der Lose: 411

Herendi 2 darab porcelán rózsa, jelzett, kis sérüléssel, d: 3,5-8 cm
11615.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Herendi madárka virágos ágon. Jelzett, kis pattogzásokkal, 12x11x7 cm
11616.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi, Óherendi rózsa mintás lapos tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással , d: 25 cm
11617.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11618.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi bányász mintás csészealj. kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11619.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, rózsa fogóval, m: 7,5 cm
11620.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás cipő, 1939, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
11621.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

5 db Herendi tálka. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8-14 cm
11622.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi liba, papagáj és sérült madár figura, jelzett, m: 7-8 cm
11623.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Eton mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x24 cm
11624.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi pralinékínáló tálka, jelzett, d:14 cm
11625.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, felső felén hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
11626.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF