Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3260552
11615
480
4200
Herendi 2 darab porcelán rózsa, jelzett, kis sérüléssel, d: 3,5-8 cm 3278170
11616
480
Herendi madárka virágos ágon. Jelzett, kis pattogzásokkal, 12x11x7 cm 3273022
11617
480
Herendi, Óherendi rózsa mintás lapos tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással , d: 25 cm 3273004
11618
480
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3273005
11619
480
Herendi bányász mintás csészealj. kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 3272937
11620
480
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, rózsa fogóval, m: 7,5 cm 3272935
11621
480
4400
Herendi Viktória mintás cipő, 1939, jelzett, hibátlan, h: 10 cm 3273630
11622
480
5 db Herendi tálka. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8-14 cm
3274547
11623
480
Herendi liba, papagáj és sérült madár figura, jelzett, m: 7-8 cm 3278772
11624
480
Herendi Eton mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x24 cm 3279767
11625
480
Herendi pralinékínáló tálka, jelzett, d:14 cm 3254818
11626
480
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, felső felén hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF