Porzellan

Zahl der Lose: 411

2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
11590.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11591.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11592.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás kétfüles cukortartó, sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11593.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
11594.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11595.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11596.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

3 db Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm
11598.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás gyertyatartó Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm
11599.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Rotschild mintás váza. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
11600.

Rufpreis:
10 000 HUF

6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm
11601.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal, m: 15x20 cm
11602.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF