Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3273800
11590
480
15000
2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 3273804
11591
480
15000
2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 3273802
11592
480
15000
2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 3280070
11593
480
15000
Herendi Viktória mintás kétfüles cukortartó, sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3217556
11594
480
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
3180750
11595
480
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3181290
11596
480
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 14 cm
3273784
11598
480
3 db Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm 3273795
11599
480
Herendi Apponyi mintás gyertyatartó Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm 3273629
11600
480
Herendi Rotschild mintás váza. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm 3273628
11601
480
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm 3254140
11602
480
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal, m: 15x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF