Porzellan

Zahl der Lose: 411

Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett.
11651.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db Zsolnay fehér mázas figura. Kettő jelzett, egyiken kis égetési hiba sz: 17 cm, m: 14 cm
11652.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11653.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay exclusiv kisváza, jelzett, kopással, m: 6 cm
11654.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay körtés bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 9 cm + kis tálka
11655.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

+ Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm
11656.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay retro süteményes készlet, jelzett, 1 tálon repedéssel, d: 26 cm
11657.

Rufpreis:
4 000 HUF

11658.

Rufpreis:
4 000 HUF

11659.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
11660.

Rufpreis:
4 000 HUF

11661.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11662.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF