Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274536
11651
480
Zsolnay stafír mintás 6 darab csésze 5 darab alátéttel, jelzett.
3278347
11652
480
3 db Zsolnay fehér mázas figura. Kettő jelzett, egyiken kis égetési hiba sz: 17 cm, m: 14 cm 3279849
11653
480
Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3277994
11654
480
Zsolnay exclusiv kisváza, jelzett, kopással, m: 6 cm 3273010
11655
480
Zsolnay körtés bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 9 cm + kis tálka
3273878
11656
480
+ Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm 3274531
11657
480
Zsolnay retro süteményes készlet, jelzett, 1 tálon repedéssel, d: 26 cm
3255106
11658
480
3177602
11659
480
4400
3152290
11660
480
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm 2937795
11661
480
3255107
11662
480
Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF