https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3182091
11711
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi 2 darab népi ruhás figura. Jelzett, kis kopással és alátámasztási nyommal, m: 17-19 cm 2965955
11712
480
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Riolit virágmintás falitál, jelzéssel, mázrepedéssel, kis kopással, d: 23,5 cm 3254503
11713
480
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Hollóházi porcelán plakett: TIT, Határőrség
Das Lot is nicht erreichbar
3254504
11714
480
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi MHSZ porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258853
11715
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 3258859
11716
480
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3215736
11717
480
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik német (Sitzendorf?) kétalakos historizáló gyertyatartó, plasztikus rózsa díszítménnyel, kis sérülésekkel, m: 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3236139
11718
480
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3129383
11719
480
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban. 3222563
11720
480
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. "Etna" szecessziós 8 részes pipere készlet. Szecessziós mintákkal díszített porcelán, tálca 49x17 cm, krémes edény, 3 darab fedeles tároló, púderszóró, gyertyatartó, tálka. Zömmel jelzett, mázrepedéssel, 1-1 kis sérüléssel. Ritka szecessziós angol porcelán készlet! /// Circa 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. 'Etna' Art Nouveau 8-piece pipere set. Decorated porcelain with Art Nouveau patterns, tray 49x17 cm, cream pot, 3 lidded containers, powder puff, candlestick, bowl. Mostly marked, with glaze cracks and one small damage on each. A rare Art Nouveau English porcelain set!"
Das Lot is nicht erreichbar
3273428
11721
480
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel cicás porcelán falióra. Festett, jelzett, hibátlan 21x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3260710
11722
480
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse