Porzellan

Zahl der Lose: 411

11711.

Rufpreis:
3 000 HUF

11712.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db Hollóházi porcelán plakett: TIT, Határőrség
11713.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11714.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11715.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
11716.

Rufpreis:
2 400 HUF

11717.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
11718.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban.
11719.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11720.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11721.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm
11722.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF