https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3258840
11723
480
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok
Das Lot is nicht erreichbar
3176976
11724
480
0
17000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco kerámia táncos figura. Fasold & Stauch Bock Wallendorf?Azonosítatlan jelzéssel, kézzel festett, jelzett, alig látható hajszálrepedéssel, a ruha alján hátul, ujja sérült, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3147821
11725
480
0
11000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
Das Lot is nicht erreichbar
3273757
11726
480
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Augarten rózsa mintás váza és cukordoboz . m: 15 cm-ig, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
3218595
11727
480
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3228600
11728
480
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi airedale terrier. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, 19x16 cm /// Hollóházi Airedale terrier. Marked, white-glazed, flawless, dimensions: 19x16 cm." 3273430
11729
480
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Goebel cicás porcelán fényképtartó. Festett, jelzett, hibátlan 12x10, 10x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3177853
11730
480
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wallendorf kecskével játszó puttó. Mázas és biszkvit porcelán, jelzet, hibátlan, 18x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3282012
11731
480
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wallendorf fürdőző női akt. Jelzett, mázas és biszkvit porcelán, jelzett, m: 19,5 cm. 2608800
11732
480
0
8500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3273045
11733
480
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cseh alt wien historizáló jelenetes kávés készlet, teljes, jelzett, kopással, egy csészén repedéssel. 3273761
11734
480
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Augarten zöld virágmintás váza és hamutartó, m: 10 cm-ig, d: 12 cm-ig kézzel festett, jelzett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse