Porzellan

Zahl der Lose: 411

11723.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11724.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

11725.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

3 db Augarten rózsa mintás váza és cukordoboz . m: 15 cm-ig, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11726.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11727.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hollóházi airedale terrier. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, 19x16 cm /// Hollóházi Airedale terrier. Marked, white-glazed, flawless, dimensions: 19x16 cm."
11728.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Goebel cicás porcelán fényképtartó. Festett, jelzett, hibátlan 12x10, 10x8 cm
11729.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11730.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Wallendorf fürdőző női akt. Jelzett, mázas és biszkvit porcelán, jelzett, m: 19,5 cm.
11731.

Rufpreis:
12 000 HUF

11732.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Cseh alt wien historizáló jelenetes kávés készlet, teljes, jelzett, kopással, egy csészén repedéssel.
11733.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 db Augarten zöld virágmintás váza és hamutartó, m: 10 cm-ig, d: 12 cm-ig kézzel festett, jelzett, hibátlan
11734.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF