Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3177794
11603
480
Herendi Beethoven büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, m: 20,5 cm
3221961
11604
480
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, biszkvit és fehér mázas, hibátlan, m: 20,5 cm
3282063
11605
480
Herendi 9 darab kisebb tárgy, klf jelzéssel és klf méretben, pár darabon sérüléssel. 3272933
11606
480
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 14x10x cm 3273807
11607
480
Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan 3273798
11608
480
Herendi Apponyi mintás tálka Jelzett, kézzel festett, d:10 cm
3273619
11609
480
Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m: 19 cm
3273622
11610
480
3 db Herendi Eton mintás teás csésze kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 3278964
11611
480
2829562
11612
480
3282029
11613
480
Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 3282052
11614
480
Herendi rothschild mintás gyűrűtartó tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF