Porzellan

Zahl der Lose: 411

11603.

Rufpreis:
10 000 HUF

11604.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi 9 darab kisebb tárgy, klf jelzéssel és klf méretben, pár darabon sérüléssel.
11605.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 14x10x cm
11606.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
11607.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Apponyi mintás tálka Jelzett, kézzel festett, d:10 cm
11608.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m: 19 cm
11609.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

3 db Herendi Eton mintás teás csésze kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11610.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11611.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11612.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
11613.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi rothschild mintás gyűrűtartó tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11614.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF