Porzellan

Zahl der Lose: 411

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11627.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi sárga rózsa, jelzett, h: 7,5 cm
11628.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi sárga rózsa, jelzett, lepattanással + rózsa, sérüléssel, h: 8 cm
11629.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm
11630.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi, virág mintás porcelán díszváza, áttört széllel. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. D12 cm 100 éves matricával
11631.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Herendi Arad címerével ellátott tálka. kézzel festett, jelzett, sérült. d: 8 cm
11632.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Herendi rózsa, jelzett, sérüléssel, h: 10,5 cm
11633.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Herendi Eton mintás teás csészealj kézzel festett, jelzett, repedt d: 14 cm
11634.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11635.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Tertia 3 darab virágmintás nagytál, jelzett, d: 28 cm
11636.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi rust mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
11637.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
11638.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF