Porzellan Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3215448
11627
480
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3282033
11628
480
Herendi sárga rózsa, jelzett, h: 7,5 cm 3278173
11629
480
Herendi sárga rózsa, jelzett, lepattanással + rózsa, sérüléssel, h: 8 cm 3274635
11630
480
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm 3276787
11631
480
Herendi, virág mintás porcelán díszváza, áttört széllel. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. D12 cm 100 éves matricával 3273007
11632
480
Herendi Arad címerével ellátott tálka. kézzel festett, jelzett, sérült. d: 8 cm 3272983
11633
480
Herendi rózsa, jelzett, sérüléssel, h: 10,5 cm 3273623
11634
480
3 db Herendi Eton mintás teás csészealj kézzel festett, jelzett, repedt d: 14 cm
3273626
11635
480
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 3274539
11636
480
Herendi Tertia 3 darab virágmintás nagytál, jelzett, d: 28 cm 3261966
11637
480
Herendi Apponyi rust mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm 3261969
11638
480
Herendi Apponyi zöld mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF