https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 411
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3274553
11687
480
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182100
11688
480
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2934804
11689
480
0
4400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3255099
11690
480
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 3258845
11691
480
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3277060
11692
480
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3275570
11693
480
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3277548
11694
480
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Kispest Honvéd mintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm + Kispest Honvéd meghívó + levelezőlap 1992 3276598
11695
480
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3276601
11696
480
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi 2 darab bonbonier, jelzett. 3276520
11697
480
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Hajnalka mintás levél alakú kínáló, jelzett, h: 22 cm 3277998
11698
480
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi háromrészes szervírozó szett, tejkiöntő, kiöntő, cukortartó, jelzett, m: 20 cm alatt Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse