https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 411

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm
1
11687.

Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm
1
11688.

Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm
1
11689.

Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
1
11690.

Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
1
11691.

Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
1
11692.

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm
1
11693.

Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi Kispest Honvéd mintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm + Kispest Honvéd meghívó + levelezőlap 1992
1
11694.

Hollóházi Kispest Honvéd mintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm + Kispest Honvéd meghívó + levelezőlap 1992

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, m: 17 cm
1
11695.

Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, m: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi 2 darab bonbonier, jelzett.
1
11696.

Hollóházi 2 darab bonbonier, jelzett.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hollóházi Hajnalka mintás levél alakú kínáló, jelzett, h: 22 cm
1
11697.

Hollóházi Hajnalka mintás levél alakú kínáló, jelzett, h: 22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Hollóházi háromrészes szervírozó szett, tejkiöntő, kiöntő, cukortartó, jelzett, m: 20 cm alatt
1
11698.

Hollóházi háromrészes szervírozó szett, tejkiöntő, kiöntő, cukortartó, jelzett, m: 20 cm alatt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse